Başlangıç / Off Topic / 1Bilsen’e Hoşgeldiniz !

1Bilsen’e Hoşgeldiniz !

Logo-1bilsen copy

1bilsen-nedir

1BİLSEN’e Hoşgeldiniz !

Tanıtım yazımıza başlamadan önce aynı zaman site sloganımızın değişmiş hali olan atasözünü sizlerle paylaşmak isterim :

Bknz : ” Bin bilsende bir bilene danış ! “

Bizde bu atasözünü biraz değiştirerek sloganımızı ” Bin bilsende 1Bilsen’e danış ! ” olarak değiştirmeye karar verdik. Artık hızına yetişemediğimiz teknoloji çağında hem güncel olayları hem sosyal trendleri hem film dizi sektörünü hemde ucsuz bucaksız oyun platformlarını sizlerle beraber tartışmak istedik.


Samimi paylaşımlarımızla sizin ulaşmak istediğiniz bilgileri sizi yormadan elimizden geldiğince sade biçimde anlatmak, yardımcı olmak için buradayız.

2

Paylaşım

Günümüz teknolojisinde artık her şey elimizin altında olsa da her bilgiye ulaşma imkanımız yok. Biz bu siteyi kurarken her şeye yetişemeyeceğimizi biliyorduk büyük ihtimal öylede olacak yani bir google amca olamayacağız ama sizi sitemize çeken her neyse onda sizlere yardımcı olmaktan mutlu olacağımıza eminim.

 

3

Güncel Yaklaşım

Eskimiş, bayatlamış bilgileri ısıtıp ısıtıp servis eden sitelerden değildi her konuya her tartışmaya farklı bir boyut katacak 1Bilsen farkını yaşamanızı isteriz.

İlgi alanınız değişebilir bu oyun,film,kitap,çizgi roman,müzik vs.. olabilir bizim sizlerle paylaşmak istediğimiz hem samimi bir ortam hemde zevkli vakit geçirebileceğiniz bir platform oluşturmak.

 

404-Sayfa Bulunamadı

404-Sayfa Bulunamadı

Ama siz olmadığınız sürece bunların bir anlam ifade etmediğinide belirtmek isterim 🙁

Brosur-1bilsen copy

BİLGİ EĞLENCE TEKNOLOJİ PLATFORMU

4Sosyal Medya

Eminim bu yazıyı okuyan %40 lık bir kesim sitemize bir sosyal sitesinden yönlendirildi.Bu gayet normal çünkü yapılan araştırmalara göre evinde veya cep telefonunda internet mevcut olan bireylerin%80’i en az bir sosyal medya platformuna kayıtlı durumda. Eğer sizde bu dilimin içerisindeyseniz Sosyal medyayı takip etmek her ne kadar o kadar kolay olmasada bir kısmını karşılamaya biz talibiz !

Sizde bizi facebook’unda paylaşan twitter’ında retweetleyen, youtube da abone olan veya whatsapp grubunuza paylaşım yapan bi arkadaşınızdan gördüyseniz burdan o arkadaşınıza şükranlarımızı sunuyoruz 🙂

 

1bilsen-soru-cevap

Soru-Cevap

Aklınıza takılan bütün soruları ( sitemizle alakalı olsun olmasın ) cevaplamaya hazırız. Bu telefonunuzdaki bir sorun olur, tabletinizde ki bir hata olur, izlemek istediğiniz filmle ilgili birşey merak etmişsinizdir, evde televizyonunuz bozulmuştur – konu sınırlama yok istediğiniz bütün problemleri beraber cevaplamaya biz hazırız.

Gelin kafanıza takılan her neyse onu birlikte çözelim sitemizdeki SORU-CEVAP bölümünü incelediğinizde ne demek istediğimizi daha rahat anlayabilirsiniz !

1Bilsen1bilsen.com

 

 

 

 

Hakkında: [ Yönetici ] Enes

[ Yönetici ] Enes’in profil fotoğrafı
Soru görüş ve önerileriniz için ;

2 yorumlar

  1. Bir bakar mısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir