Başlangıç / Oyunlar / Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

Football Manager 2015 Oyun İncelemesi

Evet arkadaşlar sizlere Football Manager 2015‘in indirilme ve kurul hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım. Öncelikler Football Manager hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Football Manager 2015 Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayımlanan bir manajerlik oyunudur. Oyunun Pes ve Fifa‘dan ayırlan en önemli özellikleri oyunun sadece manajerlik modunda geliştirilmesidir. Ne demek istiyorum şöyle ki Pes‘te oyunda Become Legend oyun içi turnuvalar (Şampiyolar Ligi Avrupa Ligi Dünya Kupası vb. gibi) bulunmaktadır ve managerik modu sadece Master Lig adı altında biz oyun severlere sunulmaktadır. Ayrıca bu Master Lig‘de maça müdehale şansımız bulunmakta bu da bir nebze oyunu kolaylaştırmaktadır. Bir diğer kolaylık ise tranfer kolaylığı ve transfer basitliği.

Football Manager Farkı

Bu iki kelimeyi açacak olursak Football Manager‘de oyuncu ile oyunucunun manageri üzerinden iletişim kurabiliyorsun ve sözleşme şartları istediği gibi olmayınca oyuncunun oyuncu temsilcisi tranferden vazgeçe biliyor ve pazarlık yapmıyor. Diğer bir güzelliği ise sözleşmeye ek madde koyabiliyoruz. Yani örneğin oyuncunun 10 gol ve üzerinde 100 bin euro gibi bir madde aynı şekilde belirli maç sayısı üzerinde oynaması durumunda ek belli bir miktar para verebiliyoruz, oyuncu takası, gelecek satıştan kulübe pay gibi seçenekleri Football Manager bizlere çok iyi bir şekilde sunuyor. Bir yanılgıyı daha ordan kaldırmaya gerek görüyorum o da şu ki, oyunun grafiklerine aldanmak. Şöyle ki Pes ve Fifa‘yi hiç bir zaman Football Manager ile aynı kefeye koyamayız belirttiğim gibi maç esnası grafikleri Pes ve Fifa‘a göre oldukça kötü olduğu bir gerçektir. Ancak oyunun temel mantığı managerliktir maç esnası oyuncu yönemek değil. Son olarak oyunun bir alt sürümü FM14 ile aynıdır, ancak yeni oyun içi editörü turnuvaları da düzenleyebilmektedir. Oyun ile ilgili alınan en çok şikayet ise çok fazla savunma hatası içermesidir.

Football Managerin tüm sürümleri üzerine bir kitap kadar yazı yazılabilir. Sizlere ilerleyen yazılımlarında elimden geldiğince oyunun detayları hakkında bilgi vereceğim. Şimdilik oyunu kurmadan önce böyle merak dolu kısa bir yazı olmasını istedim. Kurulumu anlatmadan önce sizlere söylemek istediğim son şey Football Manager oynamak bir tutkudur en azından ben ve benim gibi insanlar için.

Oyunun kurulum anlatımından sonra sizlere Türkçe dil paketini de sunacağım. Oyun hakında detaylı bilgi ve oyunun videolu tedaylı tanıtımı için hem internet sitemizi hem de YouTube kanalımızda takipte kalın!

Oyun İçi Görseller

 

football manager 2015 indirme ve kurulum
Football Manager 2015 oyun içi görsel

 

football manager 2015 indirme ve kurulum
Football Manager 2015 indirme ve kurulum

Football Manager ile ilgili detaylı bilgi oyun içi video ve oyunun Türkçe yaması kurulumu sizlerle yakında Youtube kanalımızla sizlerle olacaktır. Youtube kanalından bize abone olun ve bizlerle takipte kalın.  

Creative-website-download-buttons-vectors-set-05-[Converted]

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 /
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB (GeForce FX 5900, Radeon 9800, Intel GMA X3100)
DirectX: 9c
Sabit Disk: 3.5 GB Boş Alan

Kurulum için gerekli olan ek program: Deamon Tools

Kurulum Aşamaları

1- Kurulum için ilk olarak Daemon Tools programını kuruyoruz ve açıyoruz

2-Ardından verilen linkten Football Manager 2015’i indiriyoruz.

3-İndirdiğimiz dosyanın içerisinde ki ISO dosyasını Daemon Tools’da açıyoruz.

4- Kurulum işlemine başlıyoruz.

NOT: Daemon Tools İndirmek için tıklayın.

Önemli Not: İndirme ve kurma sırasında bilgisarda ki tüm Anti-virüs programlarını ve güvenlik duvarını devre dışı bırakıyoruz.

Lütfen Oyunu satın alınız. Bizden crackli sürümleri talep etmeyiniz.

Hakkında: Müptezel

Müptezel’in profil fotoğrafı

4 yorumlar

  1. After reading your blog post I browsed your website a bit and noticed you are not ranking nearly as well in Google as you could be. I possess a handful of blogs myself and I think you should take a look at speed rank seo, just search it on google. You will find its a very nice tool that can bring you a lot more visitors. Keep up the quality posts

  2. After reading your blog post I browsed your website a bit and noticed you are not ranking nearly as well in Google as you could be. I possess a handful of blogs myself and I think you should take a look at speed rank seo, just search it on google. You will find its a very nice tool that can bring you a lot more visitors. Keep up the quality posts

  3. Hey There !! Get Viral on Twitter, Tweet your message to 1,000,000 real people. If you’re familiar with Twitter you know that you can Tweet to get GREAT exposure for your website, business, product, music, video or cause!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir